Następny mecz


KSSPR Końskie
Siódemka Miedź Legnica
Termin: 10.09.2016, godz. 18.00
Bilety: ulgowe 5 zł, normalne 10 zł

Tabela


1. ASPR Zawadzkie 0
2. AZS AWF Biała Podlaska 0
3. Czuwaj Przemyśl 0
4. KSSPR Końskie 0
5. KSZO Ostrowiec Św. 0
6. MKS Kalisz 0
7. Moto-Jelcz Oława 0
8. MTS Chrzanów 0
9. Olimp Grodków 0
10. Olimpia Piekary Śląskie 0
11. Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0
12. Siódemka Miedź Legnica 0
13. SPR Tarnów 0
14. Vive Tauron II Kielce 0

lca.pl

Siódemka gra z Czuwajem. Wstęp za darmo!

21 marca 2014 godz. 09:33 dodany przez: J

Niepokonani od sześciu spotkań piłkarze ręczni Siódemki Miedź Legnica podejmą w sobotę przy Lotniczej Czuwaj Przemyśl. Początek meczu o godz. 17.

 

Zespół trenera Piotra Będzikowskiego jest zdecydowanym faworytem konfrontacji z ekipą z Podkarpacia. W pierwszej rundzie Siódemka rozbiła Czuwaj w Przemyślu 36:24. Od tego listopadowego spotkania ekipa z Podkarpacie rozpoczęła marsz w dół ligowej tabeli. Dziś Czuwaj jest dopiero ósmy z zaledwie 20 punktami.

 

Zespół trenera Przemysława Korobczaka stracił do tego swój największy atut w postaci Pawła Stołowskiego. Dysponujący potężnym rzutem rozgrywający w styczniu przeszedł do superligowego Piotrkowianina. Dodajmy, że w Przemyślu legnickich bramkarzy pokonał on aż osiem razy.

 

- Wygraliśmy z nimi w Przemyślu, teraz chcemy to powtórzyć. Nie ma innego wyjścia. Jeśli zagramy swój handball, to nie powinniśmy mieć problemów z realizacją planu, jakim jest zdobycie kolejnych dwóch punktów - mówi trener Piotr Będzikowski.

 

Jego drużyna jest w formie. Wygrała sześć kolejnych ligowych spotkań i zameldowała się na 2. miejscu w tabeli. Ważna informacja dla kibiców! Sobotni mecz będzie można obejrzeć za darmo.

 

22. kolejka 1. ligi: Siódemka Miedź Legnica - Czuwaj Przemyśl, sobota (22 marca), godz. 17, hala przy ul. Lotniczej. Wstęp na mecz - bezpłatny!

 


R e k l a m a

Sonda

Czy Siódemka Miedź sezon zakończy w pierwszej trójce?