Następny mecz


ŚKPR Świdnica
Siódemka Miedź Legnica
Termin: 25.10.2014, godz. 18.00
Bilety: ulgowe 5 zł, normalne 10 zł

Tabela


1. Gwardia Opole 12
2. KSSPR Końskie 10
3. Siódemka Miedź Legnica 8
4. Olimpia Piekary Śląskie 8
5. Ostrovia Ostrów Wielkopolski 7
6. Viret Zawiercie 7
7. MTS Chrzanów 6
8. Olimp Grodków 6
9. SPR Tarnów 6
10. Czuwaj Przemyśl 5
11. ŚKPR Świdnica 4
12. KSZO Ostrowiec Św. 2
13. MKS Kalisz 2
14. AZS Zielona Góra 1

reklama

Siódemka gra z Czuwajem. Wstęp za darmo!

21 marca 2014 godz. 09:33 dodany przez: J

Niepokonani od sześciu spotkań piłkarze ręczni Siódemki Miedź Legnica podejmą w sobotę przy Lotniczej Czuwaj Przemyśl. Początek meczu o godz. 17.

 

Zespół trenera Piotra Będzikowskiego jest zdecydowanym faworytem konfrontacji z ekipą z Podkarpacia. W pierwszej rundzie Siódemka rozbiła Czuwaj w Przemyślu 36:24. Od tego listopadowego spotkania ekipa z Podkarpacie rozpoczęła marsz w dół ligowej tabeli. Dziś Czuwaj jest dopiero ósmy z zaledwie 20 punktami.

 

Zespół trenera Przemysława Korobczaka stracił do tego swój największy atut w postaci Pawła Stołowskiego. Dysponujący potężnym rzutem rozgrywający w styczniu przeszedł do superligowego Piotrkowianina. Dodajmy, że w Przemyślu legnickich bramkarzy pokonał on aż osiem razy.

 

- Wygraliśmy z nimi w Przemyślu, teraz chcemy to powtórzyć. Nie ma innego wyjścia. Jeśli zagramy swój handball, to nie powinniśmy mieć problemów z realizacją planu, jakim jest zdobycie kolejnych dwóch punktów - mówi trener Piotr Będzikowski.

 

Jego drużyna jest w formie. Wygrała sześć kolejnych ligowych spotkań i zameldowała się na 2. miejscu w tabeli. Ważna informacja dla kibiców! Sobotni mecz będzie można obejrzeć za darmo.

 

22. kolejka 1. ligi: Siódemka Miedź Legnica - Czuwaj Przemyśl, sobota (22 marca), godz. 17, hala przy ul. Lotniczej. Wstęp na mecz - bezpłatny!

 


R e k l a m a

Invenio

Sonda

Czy Siódemka Miedź wróci za rok do superligi?